Sayılar ve Matematik - Eğlence Dolu Matematik İşlemleri Oyunu!
6,99 TL

Sayılar ve Matematik - Eğlence Dolu Matematik İşlemleri Oyunu!

Sayılar ve matematik oyunu ile KİM KORKAR MATEMATİKTEN!
Profesyonel olarak hazırlanan sayılar ve matematik oyunu, eğlenceli matematik pratikleri sayesinde basit matematik işlemlerine anında cevap verme yeteneğinizi geliştirmektedir.

Barındırdığı konular :
Sayı Sayma,
Toplama İşlemleri,
Çıkarma İşlemleri,
Çarpma İşlemleri,
Bölme İşlemleri,
Katlı Sayma İşlemleri (2şer 2şer, 3er 3er vb..),
Katlı Geriye Sayma İşlemleri (2şer 2şer, 3er 3er vb..),
Çarpım Tablosu İşlemleri

8 farklı ana matematik başlıkları altında hazırlanan oyunda, her bölüm için 30 farklı seviye bulunmaktadır. Ayrıca Her 1 seviye de ise 30 soru bulunmaktadır.

Sayılar ve matematik oyunu içerisinde 8 farklı konu, 240 farklı seviye, 7200 farklı soru bulunmaktadır.

Sayılar ve matematik oyununda bulunan geri sayım yapan zaman kapsülü oyuncuyu daha hızlı soru çözmeye yöneltmekte olup, zekasını hızlı kullanmasını ve pratik yollarla daha hızlı yanıtlar vermesini sağlamaktadır.

Oyun içerisinde her 5 seviye birbirine yakın rakamlar ile hazırlanmış olup bu sayede oyuncunun basit matematik işlemlerini ezberlemesi ve gördüğünde anında cevap verme yetisini geliştirmesi hedeflenmiştir. Oyuncu oyundaki seviyelerde yıldızları toplamak için dikkatle ilerledikçe küçük matematik işlemlerini hafızasına kazıyarak, gördüğünde anında cevap vermesi ve matematik işlemlerini bilinç altında basite indirmesi sayesinde matematik konularına karşı olan öz güvenini arttırmayı hedeflemektedir.

Oyun içerisinde her bölüm için bulunan özel seviyeler geçildikçe başarı kupaları kazanılmaktadır. Ayrıca toplanan yıldızlar içinde başarı kupası açılmaktadır. Toplamda her bölüm için 5 kupa ve tüm oyunda toplam 40 başarı kupası bulunmaktadır.

İyi Eğlenceler..

SON ÇIKAN OYUNLAR